top of page

INSPIRACE   >   UMÍME TOHO VÍC

AMMA PROGRESS | Lanškroun

 

DÁRKOVÉ OBALY

AMMA PROGRESS

Obal, na který se nezapomíná

Na konci roku je čas poděkovat partnerům za spolupráci. Ale jak? Dárečkem přece, ale kolik takových dárků Vaši obchodní partneři dostávají? Chcete se odlišit a být zapamatovatelní?

My jsme přišli na způsob, jak i se zavřenýma očima poznají naši obchodní partneři, který dárek dostali od nás. Takový, který řekne, že nám na nich záleží a jak si jejich spolupráce vážíme.

 

Obal často prozradí víc než obsah. A vy přece chcete darovat nejen dárek, ale i pocit, který vyvolá a zanechá. Ať už je to pocit projeveného zájmu, originality, vyvolejte nadšení a wau efekt. Buďte zapamatovatelní. Dosáhněte toho, že si i po čase na Vaši firmu vzpomenou.

I.  Pěnová fixace pro elektrosoučástky

Zákazník se na nás obrátil s tím, že potřebuje navrhnout balení součástek v oblasti elektrotechnického průmyslu. Tyto součástky nám fyzicky dodal a zároveň nám sdělil svou představu a požadavky na daný obal. Naše oddělení vývoje a konstrukce na základě těchto vstupních dat spolu s analýzou situace a následných konzultací navrhlo tuto pěnovou fixaci z polyetylenové pěny.

Jak toho docílit?

Každý rok se snažíme vymyslet nový vánoční dárek pro naše obchodní partnery, kterých si moc vážíme a poděkovat jim tak za dosavadní spolupráci.

 

Letos se zrodil nápad na tyto originální stromečky! Věnované v krabičce s vyřezaným logem naší firmy. Dárkový stromeček je velmi důmyslně propracovaným a bezpečným obalem, který udělá radost v nejedné kanceláři a vykouzlí úsměv na tvářích obdarovaných.

 

Bezpečný obal

Stromeček není na několikavrstvý hvězdicový podklad pouze položen. Dobře tam drží v otočném kartonovém zámku, takže ani sebevětší nešika, nemá šanci lahvinku rozbít.

Návod, jak zámek otevřít, jsme přiložili ve formě malé infografiky rovnou do krabice, aby partneři nemuseli vymýšlet, jak že to vlastně otevřou. Láhev je bezpečně fixována i kruhovými přířezy a celý stromek je vložen do stylové snadno otevíratelné krabice s našim logem. Pro snadnější přenos jsme krabici vytvořili na míru i s uchy.

Chcete být zapamatovatelní?

Umíme udělat obal na míru a Vaše logo použijeme na dárkové krabičky, obaly i výrobky a zrealizujeme Vaše představy od A do Z.

 

Pokud se na nás obrátíte, náš konstruktérský tým i pro Vás vymyslí a zpracuje originální řešení, tak jak potřebujete vy. Rozměr krabiček, materiál, barva, motiv je možný takový, který si sami zvolíte.

TVOŘÍME a VYMÝŠLÍME
  • S námi hravě vyřešíte i Vaše firemní dárky, a to nejen na Vánoce. Čeká Vás výročí založení podniku? Ať už k výročí firmy, pro obchodní partnery jako milá pozornost, pro zaměstnance při odchodu do důchodu, na dětské dny nebo firemní večírky Zrealizujeme Vaše představy, nebo za Vás vymyslíme originální řešení…

bottom of page