top of page

 

O NÁS

INFORMACE   >   O NÁS

My jsme AMMA

Dobrý den.

Jsem rád, že jste navštívili naše stránky, ať již úmyslně nebo jste sem zabrousili pouze náhodně. Tak jak tak, buďte vítáni.

Přeskočíme nepodstatné záležitosti jako kdy, kde a kým byla firma založena, jakou úžasně těžkou a dlouhou má historii a z které garáže vzešla. Možná se to tak píše, ale koho to vlastně zajímá. Pro Vás je bezesporu důležitá současnost - tedy kdo jsme, co nabízíme a hlavně - co můžeme nabídnout Vám.

Jsme AMMA. Znáte? Pokud ano, víte, že se na nás můžete plně spolehnout v oblasti obalového materiálu a netkaných textilií. Pokud ne, tak jste to právě zjistili. Nebo jste se to spíše dozvěděli. To abyste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak nám to bude spolu šlapat, chybí jen malinký krůček. Dát nám vědět, že tu jste.

Jako v každém vztahu, i v tom našem bude spousta starostí a radosti. Bez tolerance, ústupků a kompromisů to prostě nepůjde. Ale jednou, až koukneme na to naše společné dílko, tak nám nezbude než konstatovat, že se nám vážně povedlo.

Doufám, že to bylo trochu jiné čtení, než na které jste zvyklí a u kterého jste si alespoň trošičku oddechli. Teď zpátky do práce. A abyste si ji alespoň malinko usnadnili, hledejte v produktech a službách. Určitě Vám pomůžeme, protože my se prostě staráme o to, aby Váš život byl jednodušší.

Hodně štěstí a dejte vědět, až bude potřebovat pomoci.

Ing. Jiří Mareš

ředitel společnosti

bottom of page