PRODUKTY & SLUŽBY   >   VÁZACÍ TECHNIKA   >   PŘÍSLUŠENSTVÍ K VÁZACÍ TECHNICE

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

K VÁZACÍ TECHNICE

RUČNÍ PÁSKOVAČ

Ruční mechanický páskovač pro páskování pomocí vázacích pásek. Slouží pro balení krabic, produktů nebo upínání zboží na paletě pomocí plastových, plechových nebo drátěných spon.

_vyr_98napinaci-strojek-pro-ocelovou-pas
_vyr_99Odvijec-pp-paskyy_edited.jpg

ODVÍJEČ VÁZACÍ PÁSKY

Vhodný doplněk usnadňující práci při páskování. Páska je vždy pohodlně při ruce, a nemusíte se obávat jejího rozmotání. Součástí odvíječe je zásobník na spony. Zvyšuje efektivitu práce.

_vyr_95rucni-napinaci-strojekk_edited.jp

NAPÍNÁK VÁZACÍ PÁSKY

Zařízení sloužící k napínání vázací pásky při ručním páskování. S jeho pomocí dosáhnete vysoké utahovací síly potřebné k pevné fixaci páskovaných předmětů. Jednotlivé napínáky nejsou univerzální a korespondují s různými šířemi pásku.

_vyr_42Spona-pro-ocelove-paskyy.png

DRÁTĚNÉ SPONY

Slouží k vytvoření spoje - zavedením a provléknutím pásky sponou se utvoří pevný spoj, který lze opakovaně dotahovat pomocí například ručního páskovače. Spony lze používat několikanásobně. Vhodná je pro použití s PES, PET případné PP páskami.

_vyr_43Vazaci-spona-plastovaa_edited.jpg

PLASTOVÉ SPONY

Plastové vázací spony jsou vhodné k použití s PP páskou. Velmi snadno se upevňují a mají odolnost v tahu do 80 kg. Pásku lze utáhnout i bez použití napínacího strojku – toto si nejsme jistý. Páska je tuhá. Plus bych to nepsal ani ke sponám. Asi bych to vymazal. Jedná se o spony k opakovanému použití. Zajišťuje bezpečí při manipulaci.

_vyr_94plechove-spony.jpg

PLECHOVÉ SPONY

Plechové vázací spony jsou vhodné k použití s PP nebo PET páskou. K použití je nutné užití ručního mechanického páskovače. Jsou vysoce pevné v tahu a dokáží vytvořit pevný a odolný spoj. Své uplatnění najdou při páskování palet, dřeva, těžkých předmětů, v průmyslu i stavebnictví.

_vyr_238Sponaa_edited.jpg

VÁZACÍ SPONA PRO OCELOVOU PÁSKU

Slouží k vytvoření pevného spoje pomocí ručního mechanického páskovače RM – E. Své využití najde všude tam, kde se vyžaduje pevný a trvalý spoj – páskování palet, dřeva, těžkých předmětů, v průmyslu i stavebnictví.

ROHOVNÍK PLASTOVÝ POD PÁSEK 

Zabraňuje deformaci baleného předmětu, příp. chrání pásek před přeříznutím. Dává se na hrany palet, krabic, atd., aby zabránil deformaci balené zboží při utahování vázací pásky. Popřípadě chránil vázací pásku před proříznutím o balený předmět či paletu.