top of page
Vyhledat

OBALY na míru! 📦

Umíme udělat obal na míru a Vaše logo použijeme na dárkové krabičky, obaly i výrobky a zrealizujeme Vaše představy od A do Z. Chcete se odlišit?​ Vytvoříme obal, na který se nezapomíná!


Pokud se na nás obrátíte, náš konstruktérský tým i pro Vás vymyslí a zpracuje originální řešení, tak jak potřebujete vy. Rozměr krabiček, materiál, barva, motiv je možný takový, který si sami zvolíte.TVOŘÍME a VYMÝŠLÍME

S námi hravě vyřešíte i Vaše firemní dárky, a to nejen na Vánoce. Čeká Vás výročí založení podniku? Ať už k výročí firmy, pro obchodní partnery jako milá pozornost, pro zaměstnance při odchodu do důchodu, na dětské dny nebo firemní večírky Zrealizujeme Vaše představy, nebo za Vás vymyslíme originální řešení…


Na konci roku je čas poděkovat partnerům za spolupráci. Ale jak? Dárečkem přece, ale kolik takových dárků Vaši obchodní partneři dostávají?

Obal často prozradí víc než obsah. A vy přece chcete darovat nejen dárek, ale i pocit, který vyvolá a zanechá. Ať už je to pocit projeveného zájmu, originality, vyvolejte nadšení a wau efekt. Buďte zapamatovatelní. Dosáhněte toho, že si i po čase na Vaši firmu vzpomenou.Víte, že nabízíme možnost náhradního plnění?

Spolupracujeme se sociální firmou HANDI HELP s.r.o., jejíž posláním je dávat příležitosti pracovního uplatnění a seberealizace osobám znevýhodněným na běžném pracovním trhu. Dáváme tím podnikání hlubší smysl.

 

KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV! 💬


Náš tým profesionálů Vám rád pomůže s výběrem. Najdeme pro Vás to nejlepší řešení s ohledem na Vaše požadavky s maximalizací poměru cena/výkon a navrhneme Vám plně funkční obal, který Vám zajistí maximální ochranu výrobků, je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.


Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu na info@amma.cz, nebo přímo na telefonním čísle +420 465 565 000.
Comments


bottom of page