top of page
Vyhledat

Oznámení o vývoji cenAktuální informace o vývoji ceny papíru a jeho dopady na ceny obalů z vlnitých lepenek.


Vážení obchodní partneři,


dovolujeme si Vás informovat o aktuální situaci na trhu s papírem.


Ani v roce 2020 jsme se nevyhnuli růstu cen. Bohužel je současný nárůst cen papíru pro výrobu vlnitých lepenek natolik zásadní, že nemáme jinou možnost, než tuto skutečnost do cen našich produktů promítnout. Do této chvíle se jedná o zvýšení cen v rozmezí 6 až 10 %, další nárůst cen je avizován také v nadcházejících týdnech.


Zvýšení cen je nepříjemným, ale nevyhnutelným krokem. O konkrétních cenách Vás bude naše obchodní oddělení informovat začátkem ledna 2021.


V letošním roce je díky celosvětové pandemii COVID - 19 téměř vše jinak, než jsme zvyklí. Proto bychom Vás zároveň chtěli poprosit, aby jste mysleli dopředu a pokud možno objednávali s předstihem. Mnoho zaměstnanců ve všech odvětvích končí v karanténě či pracovní neschopnosti, v důsledku čeho dochází ke zpoždění dodávek materiálů. Neradi bychom Vám zpožděním, které nejsme schopni nijak ovlivnit způsobili potíže.


Věříme, že společnými silami se nám podaří toto složité období překonat a pokračovat v dlouhodobé úspěšné spolupráci.Oznámení - vývoj cen
.pdf
Stáhnout PDF • 279KB


Comments


bottom of page