Výkup palet a europalet

 

 

Co byste zlepšili či přidali na naše stránky?
Papírové dutinky

papirove_dutinky

 Papírové dutinky se vyrábějí z lepenky spirálovým a nebo paralelním způsobem. Změnou složení navíjených vrstev při výrobě lze docílit různé kvality. Možný je i potisk povrchu dutinky jednobarevným potiskem nebo nápisy či znaky.  Využití papírových dutinek lze nalézt v průmyslu, obchodu i domáctnostech.

 

 

 

 

 

 

 Papírové dutinky mají uplatnění v mnoha oborech:

 

  • v textilním, papírenském a chemickém průmyslu k navíjení materiálů dodávaných v metráži
  • ve stavebnictví při výrobě zvukově a tepelně izolačních přepážek, dutých forem panelů
  • při výrobě papírového nábytku, dekoračních stěn, podhledů (možnost povrchové úpravy trubic dle přání zákazníka)
  • ke speciálnímu použití jako nosná a izolační část termosond

 

 K dekoračním účelům může být na povrch dutinky navinut rozmanitý dekorační materiál včetně různého barevného provedení nebo barevného potisku. Rovněž vnitřní strana trubice může být barevně potištěna.

 

 

Pokud hledáte levné řešení v oblasti použitých papírových dutinek, už nehledejte. Nabízíme použité papírové dutinky š. 3mm a to v délce 1,6 metru v nové AKČNÍ NABÍDCE  papírových dutinek.

 

 Druhy úprav povrchů papírových dutinek:


Hladký vnější povrch:

Slouží k zamezení otlakům na navíjený materiál. Docílíme toho tím, že:

  • vnější papír je zbroušen po stranách a při navíjení přesazen
  • vnější papír je zbroušen po stranách, při navíjení přesazen a celý vnější povrch trubice přebroušen (bezešvý povrch)
  • vnější papír je zbroušen po stranách, při navíjení přesazen a celý vnější povrch trubice přebroušen, nanesen vosk a přeleštěn (bezešvý povrch)

 

Speciální potah vnějšího povrchu:

Pro zvláštní použití, jako je potravinářský průmysl, může být vnější papírová dutinka opatřena fólií, která slouží jako bariérový materiál nebo pevný podklad. Používá se pro různé materiály, jako je polyetylenová folie, celofánová fólie, silikonovaný papír apod.

 

Potištěný vnitřní nebo vnější povrch

Místo pro Vaši reklamu, firemní logo či nějakou zprávu, kterou chcete sdělit či zanechat.


Perforovaný vrchní povrch

K zamezení protáčení nebo posunování Vašich výrobků po trubici při navíjení nebo manipulaci se používají dutinky s perforovaným povrchem.

 

Povrch se samolepící linkou 

Na vnější povrch dutinky je zde ve šroubovici nanesen samolepící materiál, který usnadňuje uchycení materiálu na počátku navíjení. Odstraní se tím možné problémy s používáním lepidel, lepících pásek nebo svorek.

 

Pergamenový papír 
Tento oleji odolný papír, který je dodáván v mnoha barevných odstínech, je stálobarevný a je pravidelně používán jako svrchní vrstva textilních trubic. Jeho pevná struktura je odolná i vůči natržení nebo prodření.

 

 

Pokud hledáte levné řešení v oblasti použitých papírových dutinek, už nehledejte. Nabízíme použité papírové dutinky š. 3mm a to v délce 1,6 metru v nové AKČNÍ NABÍDCE papírových dutinek.